Aktualności POWES

IV nabór dla PES prowadzących działalność gospodarczą lub odpłatna działalność pożytku publicznego do programu grantowego


Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej

ogłasza IV nabór dla PES prowadzących działalność gospodarczą lub odpłatna działalność pożytku publicznego do programu grantowego

Nabór wniosków odbywać się będzie w dniach od 21.11.2019 r. do 27.11.2019r.

w godzinach od 10.00 – 16.00

W ramach grantów PES  mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości do 9 tysięcy zł WYŁĄCZNIE na zakupy związane z rozwojem ekonomizacji PES, szczególnie na utworzenie nowej innowacyjnej usługi.

Szczegółowe informacje dotyczące grantu dostępne są w Regulaminie Programu Grantowego. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem przed składaniem Wniosku.

Wnioski przyjmowane będą w biurach projektu i Help deskach POWES:

a)      ul. 1 Maja 16, 38-700 Ustrzyki Dolne,

b)      ul. Kadyiego 12, 38-200 Jasło,

d)      ul. Lwowska 18, 38-500 Sanok.

 

Wszystkie dokumenty dotyczące konkursu grantowego znajdują się w zakładce KONKURS GRANTOWY.

Uwaga: 1.W tym naborze nie ma konieczności składania wniosku na płycie CD!

Uwaga:2. W wypadku gdy PES prowadzi odpłatną działalność pożytku publicznego, proszę do wniosku grantowego dołączyć uchwałę wprowadzającą działalność odpłatną lub inny dokument potwierdzający , ze taka działalność jest rzeczywiście prowadzona.


powrót do listy
Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o.
to spółka non - profit zajmująca się działalnością konsultingową i szkoleniową Działa na terenie południowej Polski, realizując szereg projektów wspierających MŚP, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne poszukujące zatrudnienia. Nieprzerwanie na rynku od 1995 r.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij