Kadra POWES 2

Stanowisko  w   projekcie

Imię i nazwisko

Telefon

e-mail

Koordynator merytoryczny OWES

Robert Radwan

508030626

r.radwan@pakd.pl

Animator- powiaty: Brzozów i Sanok

Witold Pycior

533399358

w.pycior@tarr.pl

Animator- powiaty: Bieszczadzki i Leski

Iwona Gratkowska

514273130

i.gratkowska@pakd.pl

Animator: powiaty Jasło i Krosno

Bożena Radwan

508030634

powes@pakd.pl

Specjalista ds. partnerstw

Krzysztof Głąb

722208722

k.glab@pakd.pl

Doradca kluczowy wspomagający zakładanie/ekonomizowanie PES- powiaty: jasielski i krośnieński

Jolanta Rolek

508030616

j.rolek@pakd.itl.pl

Doradca kluczowy wspomagający zakładanie/ekonomizowanie PES- powiaty: brzozowski i sanocki

Agnieszka Jurek

575111501

a.jurek@pakd.pl

Doradca kluczowy wspomagający zakładanie/ekonomizowanie PES- powiaty: bieszczadzki i leski

Angelika Kałucka

143070131

a.kalucka@fundacjatarnowskiego.pl

Doradca kluczowy wspomagający zakładanie/ekonomizowanie PES - powiaty: bieszczadzki i leski

Dagmara Kozioł

143070131

d.koziol@fundacjatarnowskiego.pl

  Doradcza Kluczowy

Edyta Stelmach

508030616

e.stelmach@pakd.pl  

Doradca Kluczowy

Ewelina Mysłek

533399367

e.mysłek@tarr.pl

Doradca Kluczowy

Renata Krawczyk

533399362

r.krawczyk@tarr.pl

Doradca kluczowy biznesowy

Krzysztof Kubit

134467562

k.kubit@pakd.pl

Doradca kluczowy biznesowy

Wacław Polański

134467562

w.polanski@pakd.pl

Pracownik wspomagający Interesariuszy HELP DESK Sanok

Agnieszka Łącka

500013904

a.lacka@pakd.pl

Pracownik wspomagający Interesariuszy HELP DESK Jasło

Anna Grzyb

134467562

a.grzyb@pakd.pl

Doradca ds. pomocy publicznej

Mateusz Godawski

517368268

m.godawski@pakd.pl

 

 

Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o.
to spółka non - profit zajmująca się działalnością konsultingową i szkoleniową Działa na terenie południowej Polski, realizując szereg projektów wspierających MŚP, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne poszukujące zatrudnienia. Nieprzerwanie na rynku od 1995 r.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij