Wyniki naborów

III NABÓR DO PROJEKTU „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”.


Szanowni Państwo,

od poniedziałku 15 czerwca 2020 r. od godziny 12.00 rozpoczynamy III nabór do projektu: „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”. Planowany okres realizacji naboru od 15 czerwca 2020r. do 19 czerwca 2020 r. z możliwością przedłużeniajeśli nie zgłosi się wymagana liczba kandydatów.

Punkty kontaktowe w czasie trwania naboru czynne od 12.00 do 17.00.

Pracownik Punktu Kontaktowego udzieli Państwu niezbędnych informacji na temat rekrutacji i udziału w projekcie -  informacje będą udzielane telefonicznie.Dokumenty rekrutacyjne są dostępne na stronie projektu w zakładce dokumenty.

Szczegółowe informacje o naborze i uczestnictwie w projekcie znajdą Państwo w  Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa . W ramach naboru można skorzystać z dofinansowania na jedną usługę rozwojową (szkolenie/kurs/studia podyplomowe) w wysokości:

- dla osób pracujących max. 87,19%,

- dla osób niepracujących max. 94,31%

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie osobiście, pocztą tradycyjną ( liczy się data i godzina wpływu do Punktu Kontaktowego) lub mailowo dla osób z niepełnosprawnościami na wskazane Punkty Kontaktowe prawidłowo wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego wraz z załącznikami. Komplet dokumentacji rekrutacyjnej jest dostępny w zakładce http://www.pakd/tskz/dokumenty

Ze względu na występowanie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej  stanu pandemii COVID 19  zostały zmienione warunki naboru i kontaktu z biurami/Punktami Kontaktowymi , w taki sposób aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i ochronę zdrowia i życia podczas uczestnictwa w procesie naboru oraz uczestnictwa w projekcie. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa do III naboru. 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.

 


powrót do listy
Projekt ”Zatrudnienie Twoją Szansą III edycja”
realizowany jest w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Skarżysku-Kamiennej, na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach. Celem głównym projektu: jest podniesienie poziomu aktywności zawodowej i zwiększenie szans na rynku pracy 135 pozostających bez zatrudnienia osób, powyżej 29 r. ż

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij