Kalendarz

1

2

3

4

09:44 - NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY KANDYDATÓW DO PROJEKTU „Firma z POWER’ em” (województwo świętokrzyskie).

  OGŁOSZENIE O NABORZE UZUPEŁNIAJĄCYM  PODKARPACKA AGENCJA KONSULTINGOWO DORADCZA SP. Z O.O. OGŁASZA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY KANDYDATÓW DO PROJEKTU „Firma z POWER’ em”     Proces rekrutacji rozpocznie się od:  04 MAJA 2022 r. i trwać będzie do  13 MAJA 2022 r.…

10:14 - WSTĘPNA LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH OSÓB DO WSPARCIA FINANSOWEGO NA ROZPOCZECIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W RAMACH PROJEKTU „SAMOZATRUDNIENIE TWOJĄ SZANSĄ” – I EDYCJA (województwo świętokrzyskie).

WSTĘPNA LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH OSÓB DO WSPARCIA FINANSOWEGO NA ROZPOCZECIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W RAMACH PROJEKTU „SAMOZATRUDNIENIE TWOJĄ SZANSĄ” – I EDYCJA. Plik do pobrania poniżej. 

11:28 - NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY KANDYDATÓW DO PROJEKTU „PO WER szansą na przedsiębiorczość II edycja” (województwo podkarpackie).

  OGŁOSZENIE O NABORZE UZUPEŁNIAJĄCYM  PODKARPACKA AGENCJA KONSULTINGOWO DORADCZA SP. Z O.O. OGŁASZA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY KANDYDATÓW DO PROJEKTU „PO WER szansą na przedsiębiorczość II edycja”     Proces rekrutacji rozpocznie się od 04 MAJA 2022 r. i trwać będzie do  13…

5

6

11:45 - Kwartalny Harmonogram przeprowadzonych w ramach projektu form wsparcia

Kwartalny Harmonogram  przeprowadzonych w ramach projektu form wsparcia. Plik do pobrania poniżej. 

17:04 - Lista rankingowa Kandydatów zakwalifikowanych do udziału w projekcie pn. ,,FIRMA Z POWER’em” (województwo świętokrzyskie)

Lista rankingowa Kandydatów zakwalifikowanych do udziału w projekcie pn. ,,FIRMA Z POWER’em”. Plik do pobrania poniżej. 

17:28 - OGŁOSZENIE O NABORZE BIZNESPLANÓW dla 1 grupy szkoleniowej W PROJEKCIE „Samozatrudnienie z POWER-em” (województwo podkarpackie)

OGŁOSZENIE O NABORZE BIZNESPLANÓW dla 1 grupy szkoleniowej   PODKARPACKA AGENCJA KONSULTINGOWO DORADCZA SP. Z O.O. OGŁASZA NABÓR BIZNESPLANÓW W PROJEKCIE„Samozatrudnienie z POWER-em”    Nabór biznesplanów wraz z niezbędnymi załącznikami rozpocznie się od 6 czerwca 2022r. i trwać będzie do 14 czerwca 2022…

7

8

9

10

18:24 - Wyniki z oceny biznes planów I edycja - projekt "Samozatrudnienie z POWER-em" (województwo podkarpackie)

Wyniki z oceny biznes planów I edycja - projekt "Samozatrudnienie z POWER-em" (województwo podkarpackie). Plik do pobrania poniżej. 

18:29 - Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego I edycja- projekt "Samozatrudnienie z POWER-em" (województwo podkarpackie)

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O PRZYZNANIE WSPARCIA POMOSTOWEGO   PODKARPACKA AGENCJA KONSULTINGOWO DORADCZA SP. Z O.O. OGŁASZA NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE WSPARCIA POMOSTOWEGO W PROJEKCIE „Samozatrudnienie z POWER-em”    Nabór wniosków wraz z niezbędnymi załącznikami rozpocznie się od 11 maja 2022r. i trwać…

11

12

11:51 - Listy rankingowe kandydatów do projektu "Samozatrudnienie z POWER-em" II edycja. (województwo podkarpackie)

Listy rankingowe kandydatów do projektu "Samozatrudnienie z POWER-em" II edycja. (województwo podkarpackie). Plik do pobrania poniżej. 

13:05 - Listy rankingowe kandydatów do projektu "PO WER szansą na przedsiębiorczość II edycja" - II edycja naboru. (województwo podkarpackie)

Listy rankingowe kandydatów do projektu "PO WER szansą na przedsiębiorczość II edycja" - II edycja naboru. (województwo podkarpackie). Plik do pobrania poniżej.

13

14

15

16

14:47 - Przedłużamy termin składania formularzy rekrutacyjnych do projektu "FIRMA Z POWER'em" (województwo świętokrzyskie)

Informujemy, iż do 20 maja 2022 r. do godziny 16.00 przedłużamy termin składania formularzy rekrutacyjnych do projektu "FIRMA Z POWER'em" - dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

17

14:32 - Lista Kandydatów zakwalifikowanych na rozmowę z Doradcą Zawodowym w projekcie pn.,, Samozatrudnienie Twoją Szansą” w ramach II edycji naboru w Skarżysku-Kamiennej

Lista Kandydatów zakwalifikowanych na rozmowę z Doradcą Zawodowym w projekcie pn.,, Samozatrudnienie Twoją Szansą” w ramach II edycji naboru w Skarżysku-Kamiennej. Plik do pobrania poniżej. 

14:40 - Wyniki z oceny biznes planów I edycja - projekt "PO WER szansą na przedsiębiorczość II edycja" (województwo podkarpackie)

Wyniki z oceny biznes planów I edycja - projekt "PO WER szansą na przedsiębiorczość II edycja" (województwo podkarpackie). Plik do pobrania poniźej.

14:45 - Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego I edycja- projekt "PO WER szansą na przedsiębiorczość II edycja" (województwo podkarpackie)

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O PRZYZNANIE WSPARCIA POMOSTOWEGO   PODKARPACKA AGENCJA KONSULTINGOWO DORADCZA SP. Z O.O. OGŁASZA NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE WSPARCIA POMOSTOWEGO W PROJEKCIE „PO WER szansą na przedsiębiorczość II edycja”    Nabór wniosków wraz z niezbędnymi załącznikami rozpocznie się od 17…

18

19

16:00 - OSTATECZNA LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO WSPARCIA FINANSOWEGO NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W RAMACH PROJEKTU „SAMOZATRUDNIENIE TWOJĄ SZANSĄ” – I EDYCJA - województwo świętokrzyskie.

OSTATECZNA LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO WSPARCIA FINANSOWEGO NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W RAMACH PROJEKTU „SAMOZATRUDNIENIE TWOJĄ SZANSĄ” – I EDYCJA. Plik do pobrania poniżej. 

20

21

22

23

08:49 - Informacja o terminie składania Biznes Planów wraz załącznikami w projekcie "Firma z Power-em" -(województwo świętokrzyskie)

Informujemy, że Biznes Plany wraz załącznikami Uczestnicy I edycji działań w projekcie "FIRMA Z POWER'em" mogą składać w terminie od 01.06.2022 do 07.06.2022. Dokumenty można składać w godzinach pracy biur.    

11:51 - Przedłużamy termin składania formularzy rekrutacyjnych do projektu "FIRMA Z POWER'em" (województwo świętokrzyskie)

Informujemy, iż do 31 maja 2022 r. do godziny 14.00 przedłużamy termin składania formularzy rekrutacyjnych do projektu "FIRMA Z POWER'em" - dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

24

25

26

27

28

29

30

08:30 - Ogłaszamy nabór na granty o wartości 5000,00 zł dotyczące ekonomizacji Podmiotów Ekonomii Społecznej.

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego, jako operator grantów projektu POWES II, zaprasza Podmioty Ekonomii Społecznej (z zastrzeżeniem §2. pkt1, a) , posiadające siedzibę  na terenie powiatów: jasielskiego, krośnieńskiego, m. Krosno, sanockiego, brzozowskiego, leskiego i bieszczadzkiego do udziału w konkursie grantowym dotyczącym…

15:39 - Listy rankingowe kandydatów do projektu "Samozatrudnienie z POWER-em" II edycja nabór uzupełniający (województwo podkarpackie).

Listy rankingowe kandydatów do projektu "Samozatrudnienie z POWER-em" II edycja nabór uzupełniający. Plik do pobrania poniżej.   

15:42 - Listy rankingowe kandydatów do projektu "PO WER szansą na przedsiębiorczość" II edycja nabór uzupełniający (województwo podkarpackie).

Listy rankingowe kandydatów do projektu "PO WER szansą na przedsiębiorczość" II edycja nabór uzupełniający. Plik do pobrania poniżej.  

15:46 - Lista rankingowa Kandydatów zakwalifikowanych do udziału w projekcie pn. ,,FIRMA Z POWER’em” (województwo świętokrzyskie).

Lista rankingowa Kandydatów zakwalifikowanych do udziału w projekcie  pn. ,,FIRMA Z POWER’em”. Plik do pobrania poniżej. 

31

06:42 - Przedłużamy termin składania formularzy rekrutacyjnych do projektu "FIRMA Z POWER'em" (województwo świętokrzyskie)

Informujemy, że do 10 czerwca  2022 r. do godziny 14.00 przedłużamy termin składania formularzy rekrutacyjnych do projektu "FIRMA Z POWER'em" - dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

19:04 - Harmonogram działań POWES 2 (aktualizacja)

  Harmonogram działań POWES 2  Zamieściła: Katarzyna Niemiec - Gierut  e-mail:  k.niemiec-gierut@pakd.pl tel.  508 030 616

Projekt ”Zatrudnienie Twoją Szansą III edycja”
realizowany jest w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Skarżysku-Kamiennej, na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach. Celem głównym projektu: jest podniesienie poziomu aktywności zawodowej i zwiększenie szans na rynku pracy 135 pozostających bez zatrudnienia osób, powyżej 29 r. ż

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij