Aktualności

Piąty nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”.


Od poniedziałku 7 listopada 2022 r.  od godziny 12.00 rozpoczynamy V nabór do projektu: „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”.

Planowany okres realizacji naboru: od 7 listopada 2022 r. do 14 listopada  2022 r.( w dni robocze)

Punkty Kontaktowe czynne w czasie trwania naboru od 12 .00 do 17.00.

 

Pracownik Punktu Kontaktowego udzieli Państwu niezbędnych informacji na temat rekrutacji i udziału w projekcie. Dokumenty rekrutacyjne są dostępne w Punktach kontaktowych i na stronie projektu. Otrzymacie też Instrukcję - etapy postępowania Kandydata/Uczestnika podczas realizacji ścieżki wsparcia w ramach projektu – w wersji papierowej  dostępna w Punktach Kontaktowych, na stronie możesz ją przeczytać w zakładce o projekcie.

Szczegółowe informacje o naborze i uczestnictwie w projekcie znajdą Państwo w  Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa ., W ramach naboru można skorzystać z dofinansowania na jedną usługę rozwojową (szkolenie/kurs/studia podyplomowe) w wysokości:

- dla osób pracujących max. 87,19%,

- dla osób niepracujących max. 94,31%

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie osobiście, pocztą tradycyjną ( liczy się data i godzina wpływu do Punktu Kontaktowego) lub mailowo dla osób z niepełnosprawnościami na wskazane Punkty Kontaktowe prawidłowo wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego wraz z załącznikami. Komplet dokumentacji rekrutacyjnej jest dostępny w zakładce http://www.pakd/tskz/dokumenty

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.

 

 


powrót do listy
Projekt ”Zatrudnienie Twoją Szansą III edycja”
realizowany jest w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Skarżysku-Kamiennej, na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach. Celem głównym projektu: jest podniesienie poziomu aktywności zawodowej i zwiększenie szans na rynku pracy 135 pozostających bez zatrudnienia osób, powyżej 29 r. ż

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij