Aktualności

Pierwszy nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”.


Szanowni Państwo,

 

Od czwartku 30 maja 2019 od godziny 12.00 rozpoczynamy pierwszy nabór do projektu: „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”.

Planowany okres realizacji naboru: od 30 maja 2019r. do 05 czerwca 2019r. Przewiduje się wcześniejsze zamkniecie naboru jeśli wcześniej uzyskamy wymagana naborem liczbę zgłoszeń.

Punkty Kontaktowe czynne w czasie trwania naboru od 12 .00 do 17.00.

Punkty Kontaktowe zostaną uruchomione przed otwarciem naboru w dniu 28.05.2019 r.

Pracownik Punktu Kontaktowego udzieli Państwu niezbędnych informacji na temat rekrutacji i udziału w projekcie. Dokumenty rekrutacyjne dostępne w Punktach kontaktowych i na stronie projektu. Otrzymacie też Instrukcję - etapy postępowania Kandydata/Uczestnika podczas realizacji ścieżki wsparcia w ramach projektu – w wersji papierowej dostępna w Punktach Kontaktowych, na stronie możesz ją przeczytać w zakładce o projekcie.

W ramach naboru planujemy zrekrutować 720 osób spełniających wymagania formalne uczestnictwa w projekcie (zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa ), przy czym max. 600 osób zostanie zakwalifikowanych do udziału w projekcie Pozostałe osoby wpisane na listę rezerwową będą automatycznie brane pod uwagę w pierwszej kolejności w drugim naborze.

W ramach naboru można skorzystać z dofinansowania na jedną usługę rozwojową (szkolenie/kurs/studia podyplomowe) w – wysokości:

- dla osób pracujących max. 87,19%,

- dla osób niepracujących max. 94,31%

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie osobiście, pocztową tradycyjną ( liczy się data i godzina wpływu do Punktu Kontaktowego) lub mailowo dla osób z niepełnosprawnościami na wskazane Punkty Kontaktowe prawidłowo wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego wraz z załącznikami. Komplet dokumentacji rekrutacyjnej jest dostępny w zakładce http://www.pakd/tskw/dokumenty

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.


 


powrót do listy
Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o.
to spółka non - profit zajmująca się działalnością konsultingową i szkoleniową Działa na terenie południowej Polski, realizując szereg projektów wspierających MŚP, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne poszukujące zatrudnienia. Nieprzerwanie na rynku od 1995 r.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij