AKTUALNOŚCI POWES 2

UWAGA ! WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA NABORU DLA GRUP INICJATYWNYCH I PRZEDSIĘBIORSTW SPOŁECZNYCH


WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA NABORU DLA GRUP INICJATYWNYCH I PRZEDSIĘBIORSTW SPOŁECZNYCH

 

 

W związku ze znacznym wzrostem rozprzestrzeniania się wirusa COVID -19 i wprowadzeniem związanych z tym ograniczeń, zalecamy, by dokumenty rekrutacyjne składać drogą elektroniczną (skany podpisanych formularzy i załączników) na adres podany w ogłoszeniu o naborze:

powes@pakd.pl

Oryginały dokumentów należy wysłać drogą pocztową na adres:

POWES Jasło,

ul. Kadyiego 12, 38-200 Jasło.

W takiej sytuacji liczyć się będzie data wpływu dokumentów w formie elektronicznej.

W razie pytań czy wątpliwości z tym związanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 508 030 626 lub mailowy r.radwan@pakd.pl

 

INFORMACJA DLA PRZEDSIEBIORSTW SPOŁECZNYCH ZAMIERZAJĄCYCH WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI

 

Przypominamy, że wsparcie finansowe udzielane na tworzenie nowych miejsc pracy jest pomocą publiczną de minimis. Podmioty korzystające ze wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej prosimy o sprawdzenie poziomu wykorzystanej pomocy de minimis, aby uniknąć sytuacji, gdy wnioskowane wsparcie spowoduje przekroczenie dopuszczalnego limitu pomocy de minimis (maksymalnie 200 000,00 EUR w ciągu ostatnich trzech lat kalendarzowych), gdyż w takiej sytuacji wsparcie nie będzie mogło być udzielone.

W razie problemów, doradztwa w tej sprawie udziela Specjalista ds. pomocy publicznej, tel. 517 368 268, e-mail: m.godawski@pakd.pl

 

 


powrót do listy
Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o.
to spółka non - profit zajmująca się działalnością konsultingową i szkoleniową Działa na terenie południowej Polski, realizując szereg projektów wspierających MŚP, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne poszukujące zatrudnienia. Nieprzerwanie na rynku od 1995 r.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij