Kadra POWES

Kadra  Podkarpackiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej

Stanowisko  w   projekcie

Imię i nazwisko

Telefon

e-mail

Kierownik POWES

Robert Radwan

508030626

r.radwan@pakd.pl

Animator: powiaty Brzozów i Sanok

Witold Pycior

533399358

w.pycior@tarr.pl

Animator: powiaty Bieszczadzki i Leski

Iwona Gratkowska

514273130

i.gratkowska@fundacjatarnowskiego.pl

Animator: powiaty Jasło i Krosno

Bożena Radwan

508030634

powes@pakd.pl

Specjalista ds. partnerstw

Krzysztof Głąb

508030632

k.glab@pakd.pl

Doradcza Kluczowy

Klaudia Smaczniak    

504582522  

kj.smaczniak@gmail.com

Doradca Kluczowy

Adam Polak

508189183

adpol1953@gmail.com

Doradcza Kluczowy

Edyta Stelmach

517367818

e.stelmach@pakd.pl

Doradca Kluczowy/Doradca ds. ekonomizowania NGO

Alicja Rachwał

517367818

a.rachwal@pakd.pl

Doradca Kluczowy

Agnieszka Jurek

134697297

a.jurek@fundacjatarnowskiego.pl

Doradca ds. ekonomizowania NGO

Bogusław Pyzocha

134697297

b.pyzocha@fundacjatarnowskiego.pl

Doradca Kluczowy

Ewelina Mysłek

533399367

e.mysłek@tarr.pl

Doradca ds. ekonomizowania NGO

Marzena Hynowska

533399369

m.hynowska@tarr.pl

Doradca ds. ekonomizowania NGO

Sylwia Kicińska

533399360

s.kicinska@tarr.pl

Katarzyna Niemiec – Gierut

Analityk ds. monitoringu

508030632

k.niemiec-gierut@pakd.pl

Pracownik HELP DESK Jasło

Jolanta Rolek

508030616

j.rolek@pakd.itl.pl

Agnieszka Łącka

Pracownik HELP DESK Sanok

500013904

a.lacka@pakd.pl

Mateusz Godawski

Specjalista ds. pomocy publicznej

517368268

m.godawski@pakd.pl

 

 

Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o.
to spółka non - profit zajmująca się działalnością konsultingową i szkoleniową Działa na terenie południowej Polski, realizując szereg projektów wspierających MŚP, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne poszukujące zatrudnienia. Nieprzerwanie na rynku od 1995 r.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij