Aktualności POWES

Zaproszenie do udziału w spotkaniu zespołów interdyscyplinarnych


W ramach kolejnych działań Podkarpackiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej organizujemy 6 powiatowych zespołów interdyscyplinarnych (powiaty brzozowski, jasielski, krośnieński, Krosno miasto, leski, sanocki, bieszczadzki) w skład których wejdą przedstawiciele lokalnych Jednostek Samorządu Terytorialnego, Przedsiębiorstw Ekonomii Społecznej, podmiotów gospodarczych i organizacji pozarządowych.

Celem tych zespołów będzie powstanie  lokalnych sieci współpracy i wypracowanie optymalnych dla danego obszaru kierunków rozwoju Ekonomii Społecznej. Planujemy do 2019 zorganizowanie współpracy pomiędzy zespołami i stworzenie stałej platformy wsparcia dla ekonomii społecznej w subregionie.  W ramach projektu dysponujemy środkami na powstanie i rozwój przedsiębiorstw społecznych jak również deklarujemy wsparcie doradcze i szkoleniowe dla podmiotów zainteresowanych rozwojem ekonomii społecznej w regionie.

Serdecznie prosimy o przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców o oddelegowanie swoich przedstawicieli do prac w zespołach.  (karta zgłoszenia w załączniku).

Spotkania dla powiatu jasielskiego:

26 stycznia 2018 w siedzibie Help Desk ul.Staszica 7 (I piętro, godzina 10.00)

Dla powiatu krośnieńkiego:

2 luty 2018 Centrum Integracji Społeczej ul. Mickieiwcza 31 (II piętro godz. 10.00)


powrót do listy
Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o.
to spółka non - profit zajmująca się działalnością konsultingową i szkoleniową Działa na terenie południowej Polski, realizując szereg projektów wspierających MŚP, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne poszukujące zatrudnienia. Nieprzerwanie na rynku od 1995 r.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij