Aktualności POWES

Zaproszenie na spotkanie dotyczące koncepcji ekonomii społecznej i solidarnej w Polsce w nowej perspektywie finansowej Europejskiego Funduszu Społecznego 2021-2027.


Departament Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zwraca się z prośbą o upowszechnianie informacji dotyczącej spotkania w szczególności dla przedsiębiorstw społecznych oraz innych podmiotów ekonomii społecznej zainteresowanych ekonomizacją, działalnością reintegracyjną lub świadczeniem usług społecznych użyteczności publicznej na temat koncepcji ekonomii społecznej i solidarnej w Polsce w nowej perspektywie finansowej Europejskiego Funduszu Społecznego 2021-2027.

Spotkanie odbędzie się w dn. 17 lipca 2019 r. o godz. 10.00 w Warszawie, w siedzibie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ul. Żurawia 4a, sala 200

 poniżej link do ogłoszenia:

http://www.ekonomiaspoleczna.gov.pl/EFS,2021-2027,4143.html


powrót do listy
Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o.
to spółka non - profit zajmująca się działalnością konsultingową i szkoleniową Działa na terenie południowej Polski, realizując szereg projektów wspierających MŚP, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne poszukujące zatrudnienia. Nieprzerwanie na rynku od 1995 r.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij