Newsy

Wielkanocny Kiermasz Ekonomii Społecznej


Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie zaprasza mieszkańców woj. podkarpackiego na Podkarpacki Kiermasz Ekonomii Społecznej, który odbędzie się 11 czerwca 2016 roku
w Centrum Handlowym PLAZA Rzeszów.

Podczas Kiermaszu klienci będą mieli niepowtarzalną okazję zakupić unikalne wyroby wytworzone przez podmioty ekonomii społecznej: Zakłady Aktywności Zawodowej, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Centra Integracji Społecznej oraz Spółdzielnie Socjalne z woj. podkarpackiego.

Realizując przedsięwzięcie chcemy by mieszkańcy naszego województwa dowiedzieli się więcej
o ekonomii społecznej, aby mieli świadomość, że wybierając produkty i usługi oferowane przez podmioty ekonomii społecznej otrzymują wysoką jakość, jednocześnie przyczyniając się do integracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych marginalizacją społeczną, zawodową i do tworzenia nowych miejsc pracy w regionie.

Wydarzenie objęte zostało patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Patronat medialny: Polskie Radio Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny oraz TVP Rzeszów.

 

Serdecznie zapraszamy! Życzymy udanych zakupów i miłych wrażeń!

 

 

 


powrót do listy
Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o.
to spółka non - profit zajmująca się działalnością konsultingową i szkoleniową Działa na terenie południowej Polski, realizując szereg projektów wspierających MŚP, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne poszukujące zatrudnienia. Nieprzerwanie na rynku od 1995 r.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij