pakd

Aktywność zawodowa szansą na zatrudnienie

Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o. z siedzibą w Jaśle informuje, że dnia 01.08.2012 roku rozpoczyna realizację projektu „Aktywność zawodowa szansą na zatrudnienie”

 

Projekt wdrażany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI, Działanie 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie, Poddziałanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

W ramach projektu zakłada się objęcie wsparciem 45 osób pozostających bez zatrudnienia powyżej 50 roku życia i/lub niepełnosprawne, zamieszkujące w rozumieniu Kodeksu Cywilnego na terenie powiatu gorlickiego województwa małopolskiego.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 18 533 15 20, e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. na stronie internetowej www.az.pakd.pl oraz w biurze projektu:

ul. Słowackiego 3,

38-300 Gorlice

biuro czynne w godzinach od 8.00 do 14.00

 

O wszelkich działaniach w tym terminach i warunkach rekrutacji do projektu będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem poprzez lokalne media oraz  stronę internetową www.az.pakd.pl