Aktualności

II edycja naboru kandydatów do projektu trwa !!


 

II edycja naboru kandydatów do projektu trwa !!

PODKARPACKA AGENCJA KONSULTINGOWO-DORADCZA 

ROZPOCZĘŁA II EDYCJĘ NABORU KANDYDATÓW DO PROJEKTU !!!

 

W ramach II edycji naboru zostanie zrekrutowanych co najmniej 67 Uczestników projektu, w tym  wyłącznie 19 Uczestników posiadających status osoby bezrobotnej!

 

Składanie formularzy rekrutacyjnych odbywa się w terminie:

 

Od dziś, tj. 25.01.2021. do godz. 14:00 w dniu 22.02.2021 r.

 

- osobiście*,

- listownie lub e-mailowo.

W przypadku:

- składania formularzy rekrutacyjnych w formie listownej należy je przesyłać na adres jednego z biur projektu tj. 33-100 Tarnów, ul. Mościckiego 28 lub 38-300 Gorlice, ul. 11 Listopada 27 II piętro z dopiskiem
„NABÓR DO PROJEKTU”

- składania formularzy rekrutacyjnych w formie e-mailowej należy je wysłać na adres poczty elektronicznej: j.gliwa@pakd.pl (dla powiatu tarnowskiego i m. Tarnów) lub d.pietrzycka@pakd.pl (dla powiatu gorlickiego)

Następnie, w terminie wskazanym przez personel projektu należy zgłosić się osobiście do biura projektu, celem złożenia podpisów i dostarczenia wymaganych załączników.

 

Szczegółowe informacje, wzory dokumentów dostępne są na stronie internetowej oraz w biurach projektu:

Biuro Projektu:

 

33-100 Tarnów, ul. Mościckiego 28

parter

Tel. 519 654 650

Biuro Projektu:

 

38-300 Gorlice, ul. 11 Listopada 27

II piętro

Tel. 517 247 200

 

strona www projektu: www.pakd.pl/aktywizacja

 

 

 

*W związku ze znacznym wzrostem rozprzestrzeniania się wirusa COVID -19 i wprowadzeniem związanych z tym ograniczeń, informujemy o wprowadzeniu nowych zasad związanych z kontaktami osobistymi personelu projektów z ich Uczestnikami  lub osobami zainteresowanymi  udziałem w projektach realizowanych przez PAKD.

Zwracamy się z prośbą, by w sytuacjach, gdy nie jest to bezwzględnie konieczne, o załatwianie spraw związanych z uczestnictwem w projektach lub pozyskaniem informacji na ich temat poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy/listowny.

W razie wątpliwości, czy załatwienie danej sprawy jest możliwe w sposób zdalny, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z personelem danego projektu, w celu uzyskania jednoznacznej informacji.

 


powrót do listy
Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o.
to spółka non - profit zajmująca się działalnością konsultingową i szkoleniową Działa na terenie południowej Polski, realizując szereg projektów wspierających MŚP, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne poszukujące zatrudnienia. Nieprzerwanie na rynku od 1995 r.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij