Aktualności

PRZEDŁUŻONY TERMIN NABORU KANDYDATÓW DO PROJEKTU „Aktywizacja zawodowa kluczem do sukcesu !”


PRZEDŁUŻONY ZOSTAŁ TERMIN NABORU KANDYDATÓW DO PROJEKTU „Aktywizacja zawodowa kluczem do sukcesu !”

30 grudnia 2020

PODKARPACKA AGENCJA KONSULTINGOWO-DORADCZA

 

INFORMUJE, ŻE PRZEDŁUŻONY ZOSTAŁ TERMIN NABORU KANDYDATÓW DO PROJEKTU 

„Aktywizacja zawodowa kluczem do sukcesu !”

 

Termin zakończenia rekrutacji to 13 stycznia 2021 r.

Jeśli nie pracujesz, masz 30 lat i więcej i mieszkasz na terenie powiatu gorlickiego, tarnowskiego lub m. Tarnów województwa małopolskiego – zgłoś się do nas!

Czeka na Ciebie 5 miesięczny staż, możliwość odbycia szkolenia zawodowego, zatrudnienie w ramach doposażenia miejsca pracy u pracodawcy!

 

Dokumenty rekrutacyjne można składać:   

- osobiście*,

- listownie lub e-mailowo.

W przypadku:

- składania formularzy rekrutacyjnych w formie listownej należy je przesyłać na adres jednego z biur projektu tj. 33-100 Tarnów, ul. Mościckiego 28 lub 38-300 Gorlice, ul. 11 Listopada 27 II piętro z dopiskiem
„NABÓR DO PROJEKTU”

- składania formularzy rekrutacyjnych w formie e-mailowej należy je wysłać na adres poczty elektronicznej: j.gliwa@pakd.pl (dla powiatu tarnowskiego i m. Tarnów) lub d.pietrzycka@pakd.pl (dla powiatu gorlickiego)

Następnie, w terminie wskazanym przez personel projektu należy zgłosić się osobiście do biura projektu, celem złożenia podpisów i dostarczenia wymaganych załączników.

 

Szczegółowe informacje, wzory dokumentów dostępne są na stronie internetowej oraz w biurach projektu:

Biuro Projektu:

 

33-100 Tarnów, ul. Mościckiego 28

parter

Tel. 519 654 650

Biuro Projektu:

 

38-300 Gorlice, ul. 11 Listopada 27

II piętro

Tel. 517 247 200

 

strona www projektu: www.pakd.pl/aktywizacja

 

 Liczba miejsc jest ograniczona!!!!!

 

 

*W związku ze znacznym wzrostem rozprzestrzeniania się wirusa COVID -19 i wprowadzeniem związanych z tym ograniczeń, informujemy o wprowadzeniu nowych zasad związanych z kontaktami osobistymi personelu projektów z ich Uczestnikami  lub osobami zainteresowanymi  udziałem w projektach realizowanych przez PAKD.

Zwracamy się z prośbą, by w sytuacjach, gdy nie jest to bezwzględnie konieczne, o załatwianie spraw związanych z uczestnictwem w projektach lub pozyskaniem informacji na ich temat poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy/listowny.

W razie wątpliwości, czy załatwienie danej sprawy jest możliwe w sposób zdalny, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z personelem danego projektu, w celu uzyskania jednoznacznej informacji.

 

 


powrót do listy
Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o.
to spółka non - profit zajmująca się działalnością konsultingową i szkoleniową Działa na terenie południowej Polski, realizując szereg projektów wspierających MŚP, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne poszukujące zatrudnienia. Nieprzerwanie na rynku od 1995 r.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby dać Ci niesamowite wrażenia.

Zamknij